Vždy ma zaujímala Schroedingerova guľa d^2:dx^2 a tak som sa na to pozrel očami stredoškolskej matematiky. Mne ale vychádza ružová slučka CPU pre kvantový počítač:

Vždy ma zaujímala Schroedingerova guľa d^2:dx^2 a tak som sa na to pozrel očami stredoškolskej matematiky. Mne ale vychádza ružová slučka CPU pre kvantový počítač:

Chlapi, tak som videl profesóreho guľu a zaujalo ma, ako to počítal. Reku: Poďme si to nakresliť [viď vyššie]. Á vychádza to ako slučka pre kvantový počítač cez nekonečno u ružovej čiarky :) Toť pôvodný obrázok: initial schoredinger Kde sme teda spravili chybu??? Volajte NASA :D Edit: V noci o jednej sa mi prisnilo, žé čo keby tvoja ružová slučka kmitala? Vravím si áno, veď to celé násobíme vlnovou funkciou. Potom ma napadla otázka, žé: A prečo by mala kmitať iba o polovicu? Odpoveď je: Môj kvantový CPU je veľmi efektívny a má tzv. zrkadlenie/mirroring, kde nemusíš volať ++i do ďlaších 45°, ale prenásobíš dvomi. Samozrejme tento obrázok zachytáva len 1 rozmer kmitania a v skutočnosti sú 3 rozmery kmitania. Načrtol som to takto nejako v blender 4.3: quantum cpu oscillations Ak obrázok nedobre vidíte, rozkliknite pravým myšítkom a otvoriť na novej karte, kde sa zväčší alebo použite CTRL++ pre zväčšenie stránky CTRL 0 alebo CTRL-- Edit2: Prečo sa vlnová funkcia dá len štatisticky odhadnúť? Alebo ako určíme, čo je medzi 2 reálnymi číslami na číslenej osi? Nakreslím: never defined wave function


Author: AarNoma

The first Slovak cyborg 1 system

Comments “Vždy ma zaujímala Schroedingerova guľa d^2:dx^2 a tak som sa na to pozrel očami stredoškolskej matematiky. Mne ale vychádza ružová slučka CPU pre kvantový počítač:”